NAJVEĆI VINSKI FESTIVAL NA OTVORENOM - INTERFEST

12. jun 2018.

Interfest

Već 15 godina Novosađani imaju privilegiju da uživaju u velikom vinskom događaju, Interfestu, koji u tri dana dovodi desetine vinarija iz cele Srbije kao i iz inostranstva, a ove godine će od 14. do 16. juna na trgu kod Miletića među izlagačima biti i veliki broj vinarija koje su članovi Udruženja proizvođača grožđa i vina sa oznakom geografskog porekla „Srem – Fruška gora“.

Pored bogatog izbora vina, posetioci će moći da uživaju i u pažljivo odabranom muzičkom programu, gde će se naći sve, od veterana poput ansambla Zorule i Aleksandra Dujina, do mladih šarmantnih dama u La bandi.

I na kraju, za one koji žele da se malo više udube u oblast vinarstva, turizma i same degustacije, organizovane su i radionice i paneli u Kongresnoj sali hotela “Putnik”.

Za sve detalje se možete informisati na stranici događaja www.interfest.org.rs.