PRVI SAJAM FRUŠKOGORSKIH VINA

000_kuca-vojnovica_-severna-strana-960x632U subotu, 26.maja 2018. godine, u organizaciji Udruženja VINA INĐIJE, u Kući Vojnovića u Inđiji, održaće se prvi po redu Sajam fruškogorskih vina. Preko dvadeset izlagača, među kojima su i brojni članovi našeg udruženja, od podneva pa do sumraka predstaviće svoja vina, uz bogat muzički program i propratne manifestacije. U 13 časova održaće se koncert Gradskog tamburaškog orkestra Inđije, dok u 18 časova nastupaju čuvene inđijske „Stare kuke“. Enološkinja Maja Popović u 16 časova drži radionicu sa temom „Pravilna degustacija vina“.

Najveće uzbuđenje među vinarima očekuje se ipak u 14 časova, kada će, nakon zvaničnog otvaranja Sajma, biti dodeljene nagrade i priznanja najboljim vinima koja je ocenjivala stručna komisija predvođena profesorom Vladimirom Kovačem.

Kuća Vojnovića
Cara Dušana 3, Inđija